Księżycowy domek

Wolnostojący domek (rok budowy 2022)

Zapraszamy do naszego nowego „Księżycowego Domku” będącego uzupełnieniem oferty Willi Pod Jemiołą. Dom znajduje się w zacisznej części naszego ogrodu, tuż nad płynącym obok potokiem, który swoim szumem integruje nas dodatkowo z otaczającą przyrodą a nocami przyjemnie usypia, pozwalając cudownie wypocząć.
Dom przeznaczony jest osób, które cenią sobie wysoki standard i komfort wypoczynku ale chcą odpoczywać bliżej przyrody i z dala od innych gości i turystów, jak to bywa w hotelach.
Dom składa się z wygodnego salonu wypoczynkowego z aneksem kuchennym wyposażonym we wszelkie urządzenia niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków, komfortowej sypialni, antresoli z dwoma 1-osobowymi łóżkami oraz wygodnej i funkcjonalnej łazienki.
Przed budynkiem goście mają do wyłącznej dyspozycji taras z paleniskiem grillowym, ale mogą również korzystać z innych kącików wypoczynkowych na terenie ogrodu.
Serdecznie zapraszamy rodziny i kameralne grupy przyjaciół (do max. 6 osób) które szukają ciszy i spokoju w bliskim otoczeniu przyrody i szanujących ten spokój.

Ważne: Nie wynajmujemy domu na imprezy, oraz nie akceptujemy zwierząt i pragniemy to wyraźnie zaznaczyć oraz przestrzegać tego, aby dom dłużej cieszył standardem i jakością dla kolejnych gości.

 

 

Zarezerwuj ten pokój