Wisła, Beskid Śląski, ul. Leśna 12.

Zarezerwuj swój nocleg w Willi pod Jemiołą.

Zarezerwuj swój nocleg już dziś!

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Ci rezerwacji Twojego wymarzonego pobytu w górach!

Napisz do nas!

Możesz dokonać rezerwacji lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, lub pisząc bezpośrednio na adres kontakt@willapodjemiola.pl

Rezerwacja telefoniczna

Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej o naszym obiekcie lub aby zarezerwować swój wymarzony pobyt w górach jeszcze dziś!
Tel: +48 573 454 550

Trafisz do nas bez problemu!

Dojazd do nas jest bardzo prosty – ale w razie problemów, zawsze możesz do nas zadzwonić, lub skorzystać z nawigacji GPS: 49°39’39.1″N, 18°50’01.0″E / 49.660859, 18.833600

Polub nas także na Facebooku!

Bądź zawsze na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o promocjach oraz ofertach specjalnych w pensjonacie Willa pod Jemiołą w Wiśle. Zapraszamy na nasz fanpage pod tym linkiem.

  Nie możesz się zdecydować?
  Sprawdź nasze promocje!

  Znajdziesz nas także w:

  Booking.comNocowanie.pl - Willa pod Jemiołą

  Szanowni Państwo,

  W związku z tym, że od 25 maja 2018r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), prosimy o zapoznanie się z obowiązującą w Willi Pod Jemiołą Polityką Prywatności.

  Dokument przekazujemy jedynie w celach informacyjnych, nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt.