Zapraszamy do nowego domku!

Zapraszamy do naszego nowowybudowanego, kameralnego domku, który oddaliśmy do użytku na początku 2022 roku! Zapraszamy do naszego nowego „Księżycowego Domku” będącego uzupełnieniem oferty Willi Pod Jemiołą. Dom znajduje się w zacisznej części naszego ogrodu, tuż nad płynącym obok potokiem, który … Read More

Featured Post

Wielkanoc w Wiśle 2019

PAKIET ŚWIĄTECZNY „Święta Wielkanocne w Willi Pod Jemiołą” Zapraszamy do spędzenia Świąt razem z nami w kameralnej i rodzinnej Willi Pod Jemiołą w Wiśle.

Featured Post

Boże Narodzenie w Wiśle

PAKIET ŚWIĄTECZNY „Boże Narodzenie w Willi Pod Jemiołą” Zapraszamy do spędzenia Świąt razem z nami w kameralnej i rodzinnej Willi Pod Jemiołą w Wiśle.    

Featured Post
weekend-majowy-wisla

Wakacje w Beskidach – Wisła

Pakiet RODZINNE WAKACJE Zapraszamy na tygodniowy pobyt w okresie wakacyjnym dla rodzin z dziećmi! Oferta 7 dniowego pobytu dla rodziny 2 + 2 w cenie od 1740 zł Oferta 7 dniowego pobytu dla rodziny 2 + 1 w cenie od … Read More

Featured Post

Mamy nową stronę www!

Z przyjemnością informujemy, iż nasza nowa strona www już działa! Zachęcamy do przeglądania i będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie wskazówki, informacje i opinie – Zapraszamy także do polubienia nas na Facebooku!

Featured Post